Najlepszy prezent dla dziewczynki

2 lutego 2020
Maj to wspaniały okres, kiedy wiosna budzi się do życia
Maj to wspaniały okres, kiedy wiosna budzi się do życia

Maj to wspaniały okres, kiedy wiosna budzi się do życia. Już niedługo koniec roku szkolnego. Zanim on nadejdzie, to czas na inne bardzo ważne wydarzenie dla wielu trzecioklasistów – Pierwsza Komunia Święta

Maj to wspaniały okres, kiedy wiosna budzi się do życia. Już niedługo koniec roku szkolnego. Zanim on nadejdzie, to czas na inne bardzo ważne wydarzenie dla wielu trzecioklasistów – Pierwsza Komunia Święta. Rodzice bardzo długo obmyślają prezent jaki kupią swoim pociechom. Pamiętajmy o tym, aby nie szaleć za bardzo z okazji tego wydarzenia. Prezent na komunię dla dziewczynki może być książką.. Tak, książka – jednak nie byle jaka. W sklepach można otrzymać wiele ciekawych powieści, które na pewno zafascynują młode 9 – latki.

“Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek”

Eleny Favilli i Francesi Cavallo to dwie kobiety, które doskonale wiedzą jak trafić do serc młodych dziewczyn. Takich, które już niedługo będą chciały buntować się przeciwko wszelkim prawom natury, jakie tylko można wymyślić. A już na pewno przeciwko rodzicom, którzy wiecznie chcą je kontrolować, a dziewczynki tego nie chcą. Te dwie wspaniałe autorki napisały książkę o tym, że można, a wręcz trzeba dążyć do spełnienia swoich marzeń. Ciężko sobie to wyobrazić, ale nawet małe dziewczynki mogą już rozpocząć realizację swoich marzeń, które będą rzutowały na ich przyszłość. Jeżeli ktoś w to nie wierzy, to koniecznie powinien zajrzeć do książki, gdzie przedstawionych jest sto osobowości – kobiecych. Znaleźć tutaj można historię Elżbiety I. Nie obędzie się również bez Sereny Williams, która już od małego chwytała za rakietę tenisową. Te kobiety są bohaterkami o których nikt nie zapomni przez bardzo długi czas. Ta książka ma za zadanie pchnąć w nasze córki nadzieje, że i one mogą dokonać równie wielkich lub nawet większych czynów. Trzeba tylko chcieć. Tutaj nie ma miejsca na męskich bohaterów. To tylko i wyłącznie czas dla kobiet.

“Kolej na Felix”

Kate Moor napisała historie wspaniałego kota, który był stałym pracownikiem stacji kolejowej. Co prawda naczelnik stacji w Huddersfield nie chciał nawet słyszeć o tym, że kocur zamieszkał na ich stacji. Jednak nie znał oni sprytu swoich pracowników, którzy bardzo kochali takie zwierzęta. Skoro naczelnik nie chciał po dobroci, to został wzięty na podstęp. Ogłosili oni, że na stacji są myszy. A kto będzie sobie w stanie z nimi poradzić najlepiej? Kot! I to właśnie w ten sposób Felix wylądował na tej stacji, gdzie od tej pory pomagał podróżnym i pasażerom zmierzającym w różnych kierunkach. Felix jest także wspaniałą celebrytką, która z kocia gracją i pięknem wypełnia funkcję kolejowej celebrytki, która udziela również wywiadów. Razem z puszystą kotką poznajmy jej codzienne życie i prace, jakie Felix ma do wypełnienia.

Book obraz autorstwa freepik - www.freepik.com
Tagi
Kategoria Prezenty na komunię dla dziewczynki